zielonA kawa OPINIe

Istotne propozycje

Wg rozmaitych analiz handlowych teraz można zainwestować w pewne konkretne obszary naszego rynku. Będą one opłacalne, a doskonałym przykładem jest tutaj chociażby . Wszyscy mamy dostęp do różnych cie czytaj więcej »

druk SOLWENTOWY

Opisujemy rodzaje tuszów solwentowych

W związku z tym, że istnieje coś takiego jak solwent, czas na przedstawienie tego spośród jakich rodzajów możemy dokonywać wyboru. Niemniej, zanim jeszcze o rodzajach to czas powiedzieć o tym, że ist czytaj więcej »

bloG O dzieciach

Strona internetowa o dzieciach

Problemy z naszymi dziećmi mogą się pojawiać w różnych sytuacjach. Oczywiście powinniśmy tutaj zawsze poszukiwać odpowiedzi np. w przestrzeni publicznej. Mamy na myśli różne ciekawe portale społeczno czytaj więcej »

wYNAJEM busa kraków

A co jeżeli zniszczę auto?

Zanim zdecydujemy się na wynajęcie samochodu koniecznie powinniśmy zapoznać się z regulaminem danej wypożyczalni aut. Nie powinniśmy decydować się na wynajem w momencie, kiedy nie jesteśmy w pełni św czytaj więcej »

Niemiecki dla FIRm

Wybór tłumacza przysięgłego

Jeśli mieszkamy w większym mieście to bez problemu znajdziemy kogoś, kto będzie wstanie zająć się naszymi tłumaczeniami. Sytuacja ma się nieco gorzej, jeśli trzeba będzie to zrobić w małym mieście, a czytaj więcej »

Druk solwentowy

Opisujemy rodzaje tuszów solwentowych

W związku z tym, że istnieje coś takiego jak solwent, czas na przedstawienie tego spośród jakich rodzajów możemy dokonywać wyboru. Niemniej, zanim jeszcze o rodzajach to czas powiedzieć o tym, że ist czytaj więcej »

wpusty pODłOGOWE

Wpust podłogowy bez tajemnic

Podejrzewam, że większość z Państwa słyszała o czymś takim jak wpust podłogowy. Słyszeć to jednak jedno. Ważne jest posiadanie odpowiedniej wiedzy, która nie zawsze przekłada się pod względem tego co czytaj więcej »

przeprowadzki

Samodzielna przeprowadzka nie ma najmniejszego sensu

Samodzielna przeprowadzka nie ma w dzisiejszych czasach najmniejszego sensu, lepiej w ramach konkretnej Kraków zdecydować się na wsparcie ze strony profesjonalnie działającej firmy. Oczywiście kompl czytaj więcej »

przeprowadzki Kraków

Dlaczego samodzielna przeprowadzka nie ma najmniejszego sensu?

Dlaczego samodzielna przeprowadzka nie ma najmniejszego sensu? Bowiem szybko przekonamy się o tym, jak czasochłonne to zadanie jednocześnie iż przewożenie i przenoszenie naszych bagaży, ładunków czy czytaj więcej »

ból stawów leczenie

Czy bolące stawy można w jakikolwiek sposób leczyć?

Czy bolące stawy można w jakikolwiek sposób leczyć? Oczywiście jak najbardziej, zresztą powinniśmy to zrobić a nie czekać ze zjawieniem się u lekarza do momentu, gdy staną się czymś nader problematy czytaj więcej »

 

Opisujemy rodzaje tuszów solwentowych

W związku z tym, że istnieje coś takiego jak solwent, czas na przedstawienie tego spośród jakich rodzajów możemy dokonywać wyboru. Niemniej, zanim jeszcze o rodzajach to czas powiedzieć o tym, że istnieje jeszcze inna nazwa niż solwent. Ta nazwa to "druk solwentowy". Być może jest to nazwa, która znacznie bardziej zapada w pamięć. Zresztą trudno powiedzieć tutaj o jakiejś regule. Ludzie są różni i różnie podchodzą do sytuacji. Takie są fakty a z faktami podobno w żaden sposób nie należy dyskutować. Niemniej, nazewnictwo jest ważne, ale pod żadnym pozorem nie jest najważniejsze. Przynajmniej, nie w tym przypadku (wystarczy spojrzeć na tytuł tekstu). Tyle wstępu, przechodzimy do sedna a w tym wypadku naszym sednem są rodzaje tuszów solwentowych

Rodzaje tuszów solwentowych

Zacznijmy może od wymienienia, jakie rodzaje są do wyboru - twardy solwent, mild solwent oraz eco solwent. Krótko mówiąc - druk solwentowy to bardziej złożona sprawa niż mogłoby się wydawać. Podobnie jak w pierwszej części była mowa - takie są fakty. Jeżeli decydujemy się na Druk solwentowy i twardy solwent to wybieramy najbardziej toksyczny rodzaj. Kiedy nasz wybór dotyczy mild solwentu to zawartość cykloheksanolu będzie znacznie mniejsza niż w przypadku twardego solwentu. Krótko mówiąc - z pełnym przekonaniem będziemy mogli powiedzieć o mniejszej szkodliwości. Niemniej (żeby nie było zbyt pięknie), występuje większa podatność na ścieranie i zarysowanie. W przypadku eco solwentu nie ma mowy o jakiejkolwiek szkodliwości dla środowiska i zdrowia. Na tym można zakończyć, decyzja należy do Was.