Ośrodek

 

Z dala od zgiełku miasta w malowniczej dzielnicy Kołobrzegu – Podczelu w odległości 500 metrów od morza znajduje się parafia pw.Św. Michała Archanioła i nasz Ośrodek Rekolekcyjny.

Proponujemy Państwu całoroczny wypoczynek w dzielnicy Kołobrzegu zlokalizowanej ok. 5 km od centrum. Bliskość sanatoriów i leczniczy mikroklimat (zalecany przy różnego typu schorzeniach) to jedne z naszych atutów.Można przez nasz Ośrodek wykupić zabiegi lecznicze w pobliskim Sanatorium ( oddalonym 200 m od Parafii ) Jednorazowo jesteśmy w stanie przyjąć 80 osób, zapewniając domowe wyżywienie, sale do nauki, pobliskie boisko do piłki nożnej oraz miejsce na grillowanie.

Koszt pobytu jednej osoby( cena dotyczy grup zorganizowanych ) wynosi 58 zł./dobę (w tym 8% VAT). Nie pobieramy opłaty od jednego wychowawcy na 20 dzieci. Osoby indywidualne w sezonie koszt pobytu wynosi 70 z./doba ( + 8% VAT )

Dojazd do Podczela z dworca PKP, PKS autobusem miejskim nr 5.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt, zapraszamy do negocjacji oraz przyjazdu i zapoznania się z warunkami tu na miejscu w Ośrodku.

Jeśli potrzeba więcej informacji , zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Nie ograniczamy się do letniego wypoczynku. Można u nas zorganizować zielone szkoły, warsztaty oraz rekolekcje. Część budynku stanowi kaplica – w związku z tym jest to również idealne miejsce na rekolekcje lub dni skupienia. Gwarantujemy państwu miłą obsługę, bezpieczeństwo i wygodę. 

Oferujemy też  posiłki (śniadanie, obiady, kolacje). 

 

e-mail: podczele@koszalin.opoka.org.pl 

tel. kom. 0 604 210 214  tel./fax.tel. (0-94) 354 35 10, 

Adres 78 – 100 Kołobrzeg. Ostrobramska 1 przy parafii p.w. Świętego Michała Archaniołów Kołobrzegu – Podczelu im. ks. bp. Czesława Domina Dom Rekolekcyjny

Dysponujemy dwoma pokojami 2 os. , dwoma pokojami 3 os., siedmioma pokojami 4 os., dwoma pokojami 5 os., czterema pokojami 6 os., jednym pokojem 8 os. Internet bezprzewodowy.